KLUBOVÝ ŠAMPIÓN

  

Dne 7.8.2010 s Hankou a našima holkama vyrážíme do Brna na výstavu BCCCZ a vyzvednout si  pohár "KLUBOVÉHO ŠAMPIONA ". Ten se uděluje pouze chovným psům za vynikající výsledky na výstavách a za úspěchy ve vybraných sportovních disciplínách. Je to prestižní titul, jehož získání je náročné a svědčí o tom, že jedinec je krásný, ale i současně pracovně zdatný. Titul se uděluje jednou za život.

Celou, ale opravdu celou cestu strašně pršelo a tak jsme přemýšlely, jak nejlépe vyřešit výstavu pod deštěm. Naštěstí těsně před Brnem přestalo pršet a my dorazily před ZKO Brno Zetor. Cvičák byl opravdu veliký, krásně posekaný a i okolí bylo moc pěkné. Celé Brno leželo pod námi, nedaleko byl starý opuštěný lom s malými rybníčky a přímo v areálu ZKO byly krásné dřevěné stáje pro koně. Zázemí v podobě WC, občerstvení s možností vlastního stanování bylo zajištěno taktéž.

Pan rozhodčí Robert Tunnicliff z Anglie byl velmi pečlivý, ale mrzelo nás, že dal Aymee z jakýchsi neznámých důvodů, že má špatný skuz, což není  pravda. Možná došlo k nedorozumění při překládání a tak jsme dostaly ve třídě otevřené VD. Naopak, na každé výstavě píší, že Aymee má správný nůžkovitý skuz. Aiwa dostala v třídě pracovní CAC, ke kterému ji moc blahopřejem.

Prodloužení výstavy do večerních hodin mělo za následek, že schůze BCCCZ se protáhla skoro až do 21.00 hod. Zapomněla jsem napsat, že když jsme po výstavě uklidily židličky, kotečky, stan, batohy a psy, začalo opět pršet a pršelo celou cestu až do Teplic, kam jsme dorazily v neděli v 01.00 hod.

Všechno jsme ve zdraví přečkaly a moje radost z poháru „Klubového šampiona"  byla veliká. Nyní je postaven mezi ostatními, ale svou velikostí všechny předčí.

Samozřejmě Ti Aymee k získání poháru blahopřeji a přeji mnoho dalších úspěchů. Více fotografií zde: www.aymee.rajce.idnes.cz